Update cookies preferences

GCA Comfort Plus™ Garantisi

GC Aesthetics®, GCA® Meme İmplantlarının değiştirilmesini sağlamak için kapsamlı bir ömür boyu garanti sunar.

Garanti Kapsamı

GCA® Meme İmplantları uzun süreli kanıtlanmış güvenliğe sahiptir¹ ve ürünlerimizin güvenliğini sağlamak için sıkı kalite standartlarına² uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle, ücretsiz yedek meme implantları sağlamak için uzatılmış ömür boyu garantiye sahibiz.

Her GCA® Meme Implantı

GCA® meme implantlarınız ömür boyu güvence altındadır. Listelenen olumsuz etkilerden herhangi biri meydana gelirse, meme implantlarınızı ücretsiz olarak değiştirme hakkına sahipsiniz.

Ömür Boyu

Ürünlerimiz konusunda kendimize güveniyoruz, bu nedenle ömür boyu geçerli uzatılmış bir garanti sunuyoruz.

Tamamen Geriye Dönük

1 Ocak 2009'dan sonra implante edilen meme ürünleri için

GC Aesthetics® ömür boyu yoldaşınız

Uzatılmış ÜCRETSİZ garantimizin avantajlarını keşfedin ve karşılaştırın

 
Yırtılma için ömür boyu değişim
Kapsül Kontraktürü için ömür boyu değişim
BIA-ALCL'ye karşı ömür boyu teminat
Kontralateral yer değiştirme
3000 $ BIA-ALCL mali geri ödemesi
GCA Comfort Plus™ Garantisi
Rakip 1
Rakip 2
Rakip 3
Rakip 4
Rakip 5

İlave yardımcı belgeler

Garanti Broşürü
Download
 

Sorular?

GCA Comfort Plus™ Garantisi hakkında SSS'lerimize göz atın

Garanti, 01 Ocak 2009 tarihinden sonra, uygun niteliklere sahip ve lisanslı bir Hekim tarafından, kabul edilmiş cerrahi prosedürler ve tekniklere uygun olarak ve ürünle birlikte verilen GCA® "Kullanım Talimatları "na tam olarak uyularak implante edilen tüm GC Aesthetics® (Nagor veya Eurosilicone) implant ürünleri için geçerlidir, ancak semptomların GCA® olmayan meme implantlarıyla bağlantılı olabileceği durumlar için geçerli değildir.

Hayır, yırtılma veya kapsüler kontraktür durumunda garanti yalnızca ürün için geçerlidir ve herhangi bir ameliyat masrafını kapsamaz.

GCA® markalı (Nagor veya Eurosilicone) meme implantlarımızdan güncel katalogdaki herhangi bir model, boyut veya tip.

Müşterilerimize güven vermek bizim önceliğimizdir. Tüm taleplerle acil olarak ilgileniyoruz, bu nedenle GCA® 'Müşteri Şikâyet Formu' kullanılarak sağlanan doğru bilgilerin alınmasından itibaren ortalama yanıt süremiz 72 saattir.

Müşterilerimize güven vermek önceliğimizdir. Asgari olarak, ilgili hekimin bize şunları sağlaması gerekecektir: markası, modeli, boyutu, lot numarası ve seri numarası açıklanmış ürün(ler) ve 'Müşteri Şikâyet Formumuzda' belgelendiği gibi talebin nedeni. En iyi desteği sağlamak için endişenize bağlı olarak ek bilgi talep edebiliriz.

Şikayetler, doktorunuz tarafından bizimle iletişime geçilerek kaydedilir. Doktorunuz bizden GC Aesthetics® Müşteri Şikâyet Formunu doldurmak için talep edebilir.

Sağlık uzmanları. Eğer bir hastaysanız, uygun desteği almak için doktorunuzla iletişime geçin.