Update cookies preferences

Yaşam Boyu sürecek yolculuğunuza başlayın 

FixNip™ NRI: Meme Başı ve Areola Rekonstrüksiyon İmplantı

Vücudunuzu geri kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Hayatta kaldınız. Bir kadının karşılaşabileceği en zorlu, en korkutucu ve en ezici deneyimlerden birini yaşadınız. Ve şimdi, tamamen iyileşmiş hissetmek için son adımı atmaya hazırsınız: meme başınızı yeniden yapılandırmak.

 

Meme başı-areola kompleksi Meme rekonstrüksiyonunun önemli bir parçası

Mastektomi prosedürünün ardından sıklıkla meme rekonstrüksiyonu prosedürleri uygulanır². Meme başı-areola kompleksi rekonstrüksiyonu ve tatuaj, meme rekonstrüksiyonlarının son iki aşamasını temsil eder.

Bize Ulaşın

Adını Soyadınız
E-mail
Telefon Numaranız
Şehir
Mesajınız

GC Aesthetics® gizliliğinizi korumaya ve saygı göstermeye kararlıdır ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamak için kullanacağız. Zaman zaman ürünlerimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişime geçmek isteriz. Bu amaçla sizinle iletişime geçmemize izin veriyorsanız, lütfen sizinle nasıl iletişime geçmemizi istediğinizi belirtmek için aşağıyı işaretleyin:

Dilediğiniz zaman bu iletişimlere olan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Abonelikten nasıl çıkılacağı, gizlilik uygulamalarımız ve gizliliğinizi korumaya ve saygı göstermeye nasıl kararlı olduğumuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Aşağıdaki gönder seçeneğine tıklayarak, GC Aesthetics®'in size istenen içeriği sağlamak için yukarıda gönderilen kişisel bilgileri saklamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.

 

 


FixNip™ NRI: Meme başınızın görünümünü ve hissini geri kazanmanıza yardımcı olur

İster iki taraflı ister tek taraflı meme rekonstrüksiyonu yaptırmış olun, gerçek bir meme ucunun görünümünü* ve hissini doğru bir şekilde taklit etmek için projeksiyon ve formu¹ geri kazanmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış güvenli silikon implant ile meme başı-areola kompleksinizi yeniden yapılandırmaya uygun olabilirsiniz².

 

 Güvenli

Biyouyumlu tıbbi sınıf silikon⁵ ve nitinol çerçeve ile üretilmiştir.
 

 Minimal İnvaziv

Lokal anestezi ile mikro cerrahi deri altı prosedürü. Ortalama 15 dakika içinde gerçekleştirilir³. nekahat dönemi yok.

 İnanılmaz Sonuçlar

Dokunulduğunda gerçek bir meme başını taklit eden bölgeye anında çıkıntı ve yumuşaklık.

 

Formunuzu geri kazanmak için uzun ömürlü bir alternatif

Sağlanan içerik yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Bir hekime danışmanın yerine geçmesi amaçlanmamıştır. Cerrahınıza FixNip™ NRI hakkında ve bu prosedür için aday olup olmadığınızı sorun.

 

1. Breast Cancer Facts and Statistics | BreastCancer.org Accessed April 11th, 2022. https://www.breastcancer.org/facts-statistics

2. Kaya B, Serel S. Breast reconstruction. Exp Oncol. 2013 Dec;35(4):280-6. PMID: 24382438.

3. Breast Reconstruction | KeepingABreast.com Accessed April 11th 2022. https://keepingabreast.org.uk/what-is-reconstruction/

4. Data on file, FixNip™ NRI 2022. 

5. GC Aesthetics®, Internal Data. Product Trial, 2022 

Sorumluluk Reddi

Burada sunulan bilgilerin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi yerine geçmesi amaçlanmamış veya ima edilmemiştir. Bu web sitesinde yer alan veya bu web sitesi aracılığıyla ulaşılabilen tüm içerik ve bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. GC Aesthetics® burada yer alan bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz ve sorumluluk kabul etmez ve bu bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu içerikten veya bu içerik aracılığıyla elde edilen herhangi bir bilgiyi diğer kaynaklarla teyit etmeniz ve herhangi bir tıbbi durum veya tedaviyle ilgili tüm bilgileri doktorunuzla gözden geçirmeniz önerilir.

[1] Sağlanan bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır, buradaki içerik bir hekime danışmanın yerine geçmez.

[2] Burada sunulan ifadeler ve görüşler her birey için geçerlidir. Sonuçlar değişiklik gösterebilir ve başkalarının deneyimlerini temsil etmeyebilir. Tüm ifadeler gönüllülük esasına dayanmaktadır. İfadeler hasta deneyimini temsil etmektedir; kesin sonuçlar ve deneyim her hasta için benzersiz ve bireysel olacaktır.

FixNip™ NRI prosedürü herkes için uygun değildir. Yaygın yan etkiler arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, tedavi bölgesinde veya yakınında iltihaplanma, kızarıklık veya rahatsızlık olabilir. FixNip™ NRI'nin sizin için uygun olup olmadığını Sağlık Uzmanınıza sorun.

Lütfen işlemden önce tüm güvenlik hususlarını ve uyarıları kontrol edin.