Update cookies preferences

GCA Comfort Plus™ Garantisi ile Bu Sevgililer Gününde Güven Hediye Paketini Açın

GCA Comfort Plus™ Garantisi ve faydaları hakkında Kapsamlı Kılavuz.

GC Aesthetics® olarak, özgüven yolculuğunuzun benzersiz ve kişisel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ömür boyu güvence altında olmanızı sağlayan kapsamlı bir ÜCRETSİZ garanti olan GCA Comfort Plus™ Garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi istiyoruz.

Vermeye Devam Eden Hediye: GCA Comfort Plus™ Garantisi

Ömür boyu sürecek bir güven, yolculuğunuzun her anını güzelleştiren hoş bir kış ışıltısı hayal edin. GCA Comfort Plus™ Garantimiz size tam da bunu sunmak üzere tasarlanmıştır ve bu Sevgililer Günü'nde GCA® implantlarımızın yanı sıra kendiniz için de mükemmel bir hediye olacaktır. Gelin bu garantinin temel özelliklerini açalım:

 Tüm GCA® Meme İmplantları için Ömür Boyu Teminat

Şunu hayal edin: ömür boyu endişesiz anlar. GCA Comfort Plus™ Garantisi ile, Tüm GCA® Meme  İmplantları tüm yaşamınız boyunca güvence altındadır. Portföyümüze en son eklenen ürünümüz de dahil: Luna XT™, anatomik mikro dokulu meme implantımız, En son  Tıbbi Cihaz Yönetmelikleri (MDRkapsamında piyasadaki ilk  meme  implantı  . Dolayısıyla, olası yan etkiler konusunda endişelenmenize gerek yok - herhangi bir şey olursa, makul sınırlar dahilinde ücretsiz değiştirme hakkına sahipsiniz.

Tamamen Geriye Dönük Güvence

Sevgililer Günü cömertlik ve sevgiyle ilgilidir ve garantimiz de bunu yansıtmaktadır. Garanti, 1 Ocak 2009'dan sonra implante edilen ürünler için Kapsüler Kontraktür, Rüptür ve hatta BIA-ALCL'yi kapsamaktadır.

Güvenin Üç Armağanı

  1. Rüptür için Ömür Boyu Değiştirme: İmplantınız yırtılırsa, ücretsiz olarak değiştiririz.
  2. Kapsüler Kontraktür için Ömür Boyu Değiştirme: Beklenmedik bir durum meydana gelirse (Baker Grades III ve IV), endişelenmeyin - ücretsiz bir değişim ile arkanızdayız.
  3. BIA-ALCL'ye Karşı Ömür Boyu Teminat: Sağlığınıza olan bağlılığımız en nadir endişelere kadar uzanır. BIA-ALCL durumunda, 3.000 $'a kadar finansal geri ödeme ve geniş ürün yelpazemizden yedek implantlar sunuyoruz.

Her bir vaka hakkında daha fazlasını buradan keşfedin ve içiniz rahat olsun.

Hediyeleri Açmak Kadar Kolay: Özgüveninize Sahip Çıkın

Comfort Plus™ Garantimiz ile güven kazanmak, Sevgililer Günü hediyenizi açmak kadar kolaydır. Sağlık uzmanınız bizimle iletişime geçerek bir şikayet veya talepte bulunabilir. Sadece 72 saatlik bir yanıt süresiyle, hak ettiğiniz gönül rahatlığına kısa sürede sahip olacaksınız.

Garantinizle ilgili her türlü sorunuz için lütfen şu adrese bir e-posta gönderin info@atailac.com

Sevgililer Günü Sevincini tüm yıla yayın - Güveni Paylaşın!

Bu sevgi ayında, neden güvenin neşesini yaymayasınız? GCA Comfort Plus™ Garantisi ile ilgili haberleri meme implantı yaptırmayı düşünen arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşın. Ne de olsa en iyi hediyeler herkesin yüzüne bir gülümseme getiren hediyelerdir.

Unutmayın, GCA Comfort Plus™ Garanti bir garantiden çok daha fazlasıdır; ömür boyu güven vaadidir. Sizinkini bugün açın ve bu yeni yıla güzel ve güvenli bir şekilde güvence altında olduğunuzun güvencesiyle adım atın.

GC Aesthetics® 40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki kadınlara güvenilir, emniyetli ve etkili meme implantları sunmaktadır. Kapsamlı meme implantı portföyümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web si̇temi̇zi̇ zi̇yaret edi̇n ve bir Plastik Cerrah ile ilk konsültasyonunuzu bugün yaptırmak için daha bilinçli hissedin.

GC Aesthetics®️, A Confident Choice for Life™

SORUMLULUK REDDİ

Bu garanti yalnızca yırtılma veya kapsüler kontraktür kanıtı olduğunda veya uygun niteliklere sahip kayıtlı bir tıp doktoru tarafından önerilen mevcut kılavuzlar kapsamında BIA-ALCL teşhisi konduğunda ve GCA® (Nagor® veya Eurosilicone®) meme implantlarıyla bağlantılı olarak geçerlidir.

Bu yalnızca sınırlı bir garantidir ve bu belgede belirtilen hüküm ve koşullara tabidir. Zımni ticari elverişlilik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni, kanunen veya başka bir şekilde verilen diğer tüm garantiler hariç tutulmuştur. Nitelikli GCA® (Nagor® veya Eurosilicone®) meme implantlarının değiştirilmesi ve bu sınırlı garantide belirtildiği şekilde gerekli revizyon ameliyatı için tanımlanan tutarların ödenmesi, yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde hastanın tek ve münhasır çözüm yoludur.

GC Aesthetics®, GCA® (Nagor® veya Eurosilicone®) ürünlerinin kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir tesadüfi, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan veya özel kayıp, hasar veya masraftan sorumlu olmayacaktır. GCA®, GCA'nın (Nagor® veya Eurosilicone®) ürünleri ile bağlantılı olarak herhangi bir başka veya ek yükümlülük veya sorumluluk üstlenmez veya başka bir kişinin üstlenmesine izin vermez.

Sizin İçin Önerilenler

İpuçları & gerçekler

İçe dönük meme başı nedir?

Daha Fazla
İpuçları & gerçekler

A'dan D'ye ve Ötesine: Doğru Meme İmplantı Boyutunu Seçmenin Bilimi

Daha Fazla
İpuçları & gerçekler

Meme büyütme için en iyi kesi hangisidir?

Daha Fazla